Najpiękniejsza Polska Bielizna!!!
Wersje językowe
Waluty
Czas realizacji zamówień

Drogi Kliencie,

zamówienia realizujemy w dni robocze, wszystkie zamówienia są przez nas szyte w Polsce, specjalnie na Twoje zamówienie, dlatego czas jaki potrzebujemy na realizację Twojego zamówienia wynosi do 48h roboczych.

Zamówienie złożone w dni robocze, zostaną przekazane do realizacji w następnym dniu roboczym, po dniu, w którym Sklep Entice odnotował przedpłatę lub po dniu, w którym wybrano sposób zapłaty. Zamówienia złożone w dni wolne od pracy zostaną przekazane do realizacji w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu, w którym Sklep Entice odnotował przedpłatę lub po dniu, w którym wybrano sposób za pobraniem.

Czas  dostawy przesyłki zgodnie z tym co deklarują dostawcy wynosi zazwyczaj 1-2 dni robocze. Paczki są wysyłane za pośrednictwem Paczkomatów INPOST lub kuriera.

W sytuacjach gdy zaistnieją przyczyny uniemożliwiające realizację zamówienia we wskazanym terminie, Sprzedawca niezwłocznie poinformuje o tym Klienta, podając przy tym przewidywany czas realizacji. Oczywiście w takiej sytuacji Klient ma prawo wycofać się z zamówienia, co skutkuje zwrotem uregulowanych płatności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl